Android için Super Mario Run çıkış tarihi belli oldu

Aranız da Super Mario oynamayan var mı?

Varsa büyük bir kayıp olmuş diyebilirim. Prensesi kurtarmak için canavarlarla boğuşmanın en güzel tanımıdır Super Mario. Çocukluğumuzun en popüler oyunuydu.

Nintendo firması anıları canlandırarak günümüze uygun Super Mario Run oyununu geliştirdiler.Ios kullanıcıları için Aralık ayında yayınlandı. Oyun ilk haftasında 50 milyondan fazla indirildi. Android kullanıcıları için ne zaman geleceği merak konusuydu. Nintendo'nun Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre  Mart  ayında Android telefonlara geliyor. Sanırım piyasada Pokemon Go oyunundan sonra Super Mario furyası başlayacak.

Merak edenler için Super Mario Run Android versiyonu için ön kayıt alınmaya başlandı. Play Store' dan inceleyebilirsiniz.

Görüntülenme Sayısı: 238

Android için Super Mario Run çıkış tarihi belli oldu” için 2 yorum

 • 19 Şubat 2017 tarihinde, saat 10:34
  Permalink

  Benim zamanımda atari vardı ondan oynardım. O zaman çok daha eğlenceliydi bu oyun. Şimdi eskisi kadar tadı Yok, akıllı telefonlar çıktığından beri daha rahat oynayabilirsiniz ama o eski tadı alamazsınız 🙂 eskiye doğru bir yolculuğa çıktım sayenizde bu pazar sabahı. Güzel oldu bu.. iyi günler

  Yanıtla
 • 20 Şubat 2017 tarihinde, saat 14:18
  Permalink

  Beğenmenize sevindik.. Yorumunuzu okurken biz de eski günlere gittik 🙂 Super Mario Run için yerimizi ayırttık. Çıkınca deneyimlerimizi sizlerle de paylaşacağız. Takipte kalın 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Sanal RAM ile Android telefonunuzu hızlandırın!

Bir android telefon düşünün ki Ram ‘i 512 mb olsun....

Kapat