En İyi Seyahat Uygulaması: Tripadvisor

Güneşin kendini göstermesi ile içimizdeki seyahat istediği de arttı. Şimdiden yazın yapacağı tatilin hayalini kuranlar, haftasonu kısa tatile gidecek olanlar, yakınındaki turistik yerleri keşfetmek isteyenler için önemili bir tavsiye de bulunacağız. Yanımızdan ayıramadığımız telefonlarımız sayesinde bütün bu soruların cevabını kolayca bulabileceğiz. Sizin için seyahat uygulamaları arasında en popüler ve en kullanışlı olan uygulamayı seçtik. Kullanıcılarından tam puan alan Tripadvisor uygulamasıdır.

Tripadvisor Nedir?

Sık seyahata çıkanların yolculuklarını kolaylaştıracak bir uygulamadır. Seyahat uygulamaları içerisinde en popüler uygulamalar arasındadır. Android ve apple platformlarına uyumluluğu sayesinde daha çok kitleye ulaşabilmektedir. Bu sayeden ilginç önerilerle de karşılaşıp seyahat planlarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

tripadvisorNeler Yapılabilir?

1. Tripadvisor ile en ucuz uçak biletlerini, konumunuza en yakın otelleri, şehrin gezilecek yerlerini görebilirsiniz.

2. Çevrenizdeki restoranları fiyatlarına göre seçip bütçenize en uygun yerlerı tercih edebilirsiniz.

3. Sadece bununla da kalmıyor. Deneyimlerini paylaşanları görebiliyor ve deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşabiliyorsunuz. Böylelikle gittiğiniz yerin kalitesi hakkında bir fikriniz oluşuyor.

4. Bizim en sevdiğimiz özelliklerinden biri ise Gezilecek Yerler ile şehrin hiçbir detayını kaçırmadan gözden geçirme fırsatınızın olmasıdır. Ona göre sizde kendi gezilecek listenizi oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz yerleri Favorilere Ekle ile kaydedebilirsiniz. Kaydettikleriniz Seyahatlerim kısmına eklenecektir. Dilerseniz bu yerleri harita üzerinden de görebilirsiniz.

5. Menüden Seyahat Araçları ile ücretsiz tripadvisor uygulamalarınızı zenginleştirebilirsiniz.

6. Paylaşımların oylamasına göre Travellers' Choice ödülünü kazanılır. Bu ödülü kazanalar her yıl milyonlarca TripAdvisor üyesinin görüşleri doğrultusunda seçilir. Travellers' Choice ödülleri, "İyinin İyisi" sloganıyla yola çıkıyor. Gezginlerin tekrar gidip gördükleri, uğradıkları noktalar dikkate alınarak belirlenmektedir. Siz de güncel kazananları https://www.tripadvisor.com.tr/TravelersChoice adresinden takip ederek tatil planlarınızı geliştirebilrsiniz.

Tekno Yolcu Tavsiye: “Her şey kötüye gittiğinde kendine bir tatil ısmarla.” Betty Williams

Görüntülenme Sayısı: 128

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Scratch ile Noktaları Yakala

Scratch ile geliştireceğimiz bu projede renkli noktaları denetleyicinin doğru kısmı...

Kapat