Instagram’ dan Randevu Alma Dönemi

Bu sene sosyal platformlara ardı ardına gelen güncellemelerine yetişmeye çalışıyoruz. Instagramın kendi sitesinde yayınladığı habere göre artık site üzerinden rezervasyon yapma özelliği yakında kullanıcılarla buluşacağının haberini verdi. 

Instagram üzerinden reklam yapanların sayısı oldukça fazla olduğunu görmekteyiz. Özellikle direk fotoğraf paylaşılıyor olması ürünleri anında görülebilmesini sağlıyor. Bu da kullanıcının ve firmaların çokça tercih etmesini sağlıyor. 

İnstagram

Geçtiğimiz dönemlerde siteye bağlantı verme, anlık fotoğraf paylaşımı ve anlık fotograf atma gibi güncellemelerde kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. Şimdi ise işletmelere "randevu al" butonu ekleyerek işletme sahiplerini mutlu etmeyi planlıyor. Kendi sitesinden paylaştığı bilgiye göre 1 milyon aktif reklam verene ulaşan Instagram, işletmeler için biraz daha işlevsel olmayı amaçlıyor. Örneğin, beğendiğiniz bir saç kesimi görürseniz o salonun profiline girip randevu almanız mümkün olabilir. Yayınladığı örnek videoyu incelediğimizde ürün ya da hizmet fiyatlarını görebiliyoruz. Uygun olan tarihi seçebiliyoruz. Kısa süre içinde işletme ile etkileşime geçip sonuca ulaşılabildiğini görüyoruz. Gelecek aylarda hayata geçmesi planlanıyor. Şimdiden işletmeler tarafından merakla beklendiğini söyleyebiliriz.

 

Kaynak: https://business.instagram.com

Görüntülenme Sayısı: 231

Instagram’ dan Randevu Alma Dönemi” için bir yorum

  • 31 Mart 2017 tarihinde, saat 22:51
    Permalink

    Randevu sistemi kötü olur haber akışında reklamlarla dolu bir dönem başlayacak sanki

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Nobel Ödüllü Bilim İnsanı Aziz Sancar Kimdir?

Çocukken kurduğu bilim insanı olma hayallerini gerçekleştiren dünya tarafından başarıları...

Kapat